KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10436074

nr 1043 6074

Akvarell

signerad. Eklund, kust med båt, 30x47

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 juni 2016
kl 18:54:10

12/6 08:33:36 1      Vinnande bud